REGIONALNE CIEKAWE STRONY
KATALOG Stron Regionalnych

Regulamin:
Regulamin katalogu "REGIONALNE CIEKAWE STRONY - KATALOG STRON REGIONALNYCH":

Regulamin katalogu "Katalog Stron Regionalnych":

CIEKAWE STRONY - Katalog Stron Regionalnych. KATALOG TEMATYCZNY - strony regionalne. Darmowy katalog stron internetowych. Dodaj stronę i zwiększ popularność swojej strony w wyszykiwarkach takich jak google,yahoo i msn. Dodaj stronę za darmo do katalogu i jednoczesnie zwiększ popularność strony. Szybko rozwijający się katalog stron internetowych. Dbamy o wysoką pozycję katalogu w celu zwiększenia popularności Twojej strony., katalog stron, darmowy katalog,dodaj stronę, za darmo, dobry katalog, katalogi stron, darmowy wpis do katalogu, wpis za darmo do katalogu, dodaj stronę, add url, serch, find directory, strony internetowe.
Każdy użytkownik może zgłosić swoją stronę katalogu. O dodaniu strony do katalogu decyduje moderator. Użytkownik dodając stronę do katalogu automatycznie akceptuje regulamin.

Nie dodajemy do Katalogu stron zawierających treści sprzeczne z prawem polskim i międzynarodowym.
Nie zamieszczamy stron propagujących treści rasistowskie, faszystowskie, propagujące przemoc, wzywające do nienawiści na tle religijnym, rasowym, wyznaniowym, a także stron propagujących treści uznane powszechnie za naganne moralnie, erotyczne i pornograficzne oraz naruszających zasady etyczne.
Nie dodajemy stron w budowie lub nie zawierających żadnej treści, strony z suplemenatami, viagrą, herbalife, aloe i tym podobnych, serwisy bukmacherskie, programy partnerskie, strony związane z zarabianiem w internecie, strony z dzwonkami wszelkiej "maści", opisy GG oraz serwisy Chucka Norrisa :( nie są akceptowane.

Dodajemy do Katalogu strony z pełnymi domenami lub subdomenami. Dla przykładu: strona.pl i moja.strona.pl mogą być dopisane natomiast strona.pl/moja już nie. Zastrzegamy sobie prawo do skracania długich opisów zgłaszanych stron.
Strony które naruszają warunki regulaminu będą usuwane bez powiadomienia zgłaszającego. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany tytułu i opisu stron zgłoszonych przez zgłaszającego.
Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia strony bez podania przyczyny.
Treść strony musi być zgodna z kategorią, do jakiej została zgłoszona.
Nie wyjaśniamy przyczyn usunięcia stron z katalogu. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.
Dodanie linka zwrotnego do katalogu nie jest gwarancją akceptacji strony. Nowy regulamin Katalogu Stron obowiązuje od momentu opublikowania. Naruszenie zasad regulaminu może doprowadzić do zablokowania adresu IP strony a tym samym bezpowrotne jej usunięcie, bez możliwości ponownego dodania do katalogu.

KATALOG TEMATYCZNY - STRONY REGIONALNE, CIEKAWE STRONY

strona główna


Informacje:
garść informacji o katalogu "REGIONALNE CIEKAWE STRONY - KATALOG STRON REGIONALNYCH":
 • ilość kategorii: 17
  można sugerować własne kategorie
 • ilość podkategorii: 342
  można sugerować własne podkategorie
 • ilość wpisów: 66363
  można dodawać własne wpisy
  w ilu podkategoriach: 3
 • gości on-line: 4
 • linki bezpośrednie: tak, bezpośrednie
 • rel="nofollow": nie, wyłączone
Ciekawe Strony © 2006
Regulamin oraz informacje o katalogu
powered by: skrypt katalogu otwarty.pl mini | eYou | eHO